Wyniki
 Ranking szkół
 2016
 2015
 2014
 2013
 
  Start
Serdecznie zapraszam do udziału w V Rejonowym Konkursie Matematycznym "Euklides", który odbędzie się we wtorek 13 czerwca 2017r. o godz. 9.00 w Zespole Edukacyjnym Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie.

Zgłoszenia na konkurs można przesyłać do dnia 02.06.2017r. wyłącznie przez stronę internetową www.euklides.wkudlin.pl wypełniając odpowiedni formularz. Każda szkoła, która weźmie przynajmniej raz udział w konkursie "Euklides", otrzyma dodatkowo dostęp do wykorzystanych w zawodach zadań.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z matematyką. Mamy nadzieję, że 13 czerwca 2017r. będzie dla nas swoistym świętem matematyki.

Do zobaczenia w Skwierzynie!

Organizator: Wojciech Kudliński

--------------------------------------------------------------

"EUKLIDES" to doroczny konkurs matematyczny, którego organizatorem jest Wojciech Kudliński - nauczyciel matematyki w Zespole Edukacyjnym Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie. Na tej stronie można znaleźć wszelkie informacje na temat konkursu: terminy, wyniki, zadania z poprzednich lat (wszystkie materiały są dostępne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników). Warunkiem otrzymania loginu i hasła jest wzięcie przynajmniej raz udział w konkursie "Euklides". W razie pytań, prosimy o kontakt.
Polecamy
 

Copyright © RKM Euklides 2013-2017
Odwiedziło nas 24466 gości.

Euklides
Rejonowy Konkurs Matematyczny

Oparte na: PHP-Fusion
wkudlin